FMC header klein 1

Borrel: Jongens tegen de meisjes

Lieve leden,

Het is binnenkort weer tijd voor een gigantisch leuke borrel. Dit keer is het thema de jongens tegen de meisjes. We willen er een actieve borrel van maken met verschillende leuke spellen waarbij de strijd tussen de jongens en meisjes los barst. Alle jongens moeten natuurlijk blauw aan en de meisjes iets in het roze! Omdat genderneutraal tegenwoordig een discutabel onderwerp is, mogen de mensen die twijfelen aan hun geslacht of niet van blauw / roze houden, iets wits aan doen.

De borrel begint zoals altijd om 4 uur en eindigt om kwart voor 10! Om 5 uur leggen wij alle verdere informatie van deze strijdlustige borrel uit! Voor €2,50 kun je een heerlijk broodje kroket, frikandel of kaassoufflé met patatjes krijgen. Jammmieee wie wilt dat nou niet! Heb jij ook zin in deze strijd, het geweldige eten en bier voor 1 euro. Dan zien we je woensdag 14 maart?

Met groene groet en een bierige nasmaak,

De BoCo

Meer in deze categorie: « Reis naar Dublin