bestuur sv fmc 2019

Excursie: Voedselbos Vlaardingen

Het Voedselbos Vlaardingen, daar gaat FMC een kijkje nemen. Deze LEM-gerelateerde activiteit vind plaats op vrijdag 17 mei van 15.30 tot 17.00 uur.
Tijdens het bezoek aan het Voedselbos krijg je een inzicht in hoe voedsel kan worden geproduceerd op een zodanige manier dat de bodem niet afbreekt maar opbouwt. Met behulp van poly- en permacultuur wordt een mooie oogst opgeleverd op een gezonde manier voor de bodem.
Nieuwsgierig geworden?
Kom dan gezellig mee en geef je HIER op! Er kunnen maximaal 24 mensen mee. LEM-studenten en leden hebben voorrang. Mocht de excursie vol zitten en ben je LEM-student en FMC-lid, stuur dan een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., zodat je alsnog mee kan.