bestuur sv fmc 2019

Excursie: Lely

Na Koppert is er in maart een excursie naar Lely op vrijdag 1 maart! Als internationaal familiebedrijf in de agrisector is Lely dagelijks bezig het leven van veehouders aangenamer te maken met innovatieve oplossingen en gerichte services. Daartoe bieden ze oplossingen voor nagenoeg alle werkzaamheden in de koeienstal: van melken tot reinigen. Voor meer informatie over Lely klik hier

Oud Dier- en Veehouderijstudent Nathalie van den Berg zal ons rondleiden door de dairy fabriek om de innovatieve oplossingen aan ons te laten zien. Daarna krijgen we nog een uitleg over alle producten van Lely en een presentatie over het bedrijf.

Belangrijke informatie
Datum: vrijdag 1 maart

Tijd: 14:30 – 16:30 uur
Kosten: gratis!
Plaats: Lely International, Cornelis van der Lelylaan 1, 3147 PB Maassluis

Wil je een kijkje nemen bij een groot dier- en veehouderij bedrijf of ben je geinteresseerd in werking van machines? Dat kan! Aanmelden kan hier t/m zondag 24 februari 15:00 uur.