bestuur sv fmc 2019

Borrel: Het Zonnige Zuiden

Het is bijna februari en weer tijd voor een gezellige borrel! Even lekker met zijn allen alle tentamenstress eruit dansen onder het genot van een heerlijk drankje!

Het thema van de borrel is het zonnige zuiden, dus trek allemaal je meest zomerse kleding aan! Iedereen verlangt in deze koude winterperiode namelijk wel naar een lekker warm zonnetje en zo kan je je winterdipje dit jaar even over kan slaan. Ook zijn er een aantal stagiairs weer terug van stage, dus dubbel reden voor een feestje! Helaas moeten we deze borrel ook weer een paar stagairs uitzwaaien..

Tijdens deze borrel wordt de bestemming van de studiereis van FMC bekend gemaakt. Bovendien kan je weer genieten van wat biertjes, wijntjes of fris voor maar 1 euro per stuk (3 drankjes voor 2,50 euro). Betalen kan dit keer alleen via pinpas. De borrel is in de aula van Inholland op 7 februari van 16:00 tot 18:00 uur. Daarna nog eten en doorfeesten op een andere locatie kan altijd!

We hopen dat het weer een gezellige FMC borrel wordt en hopen jullie allemaal weer te zien!

Meer in deze categorie: « Excursie: DSM Excursie: Lely »