bestuur sv fmc 2019

Solex Groente Tour

Greenport West-Holland organiseert donderdag 11 oktober een Solex Groente Tour en nodigt jullie uit! Verse voeding wordt namelijk steeds populairder, maar volgens hen zijn we er nog niet. Voeding van onze eigen bodem mag wel wat meer aandacht krijgen.

De Solex Groente Tour is onderdeel van Dutch Agri Food Week (DAFW), een serie events over gezonde en lekkere voeding.Tijdens de Solex Groente Tour ga je op de solex (hoe kan het ook anders) op pad door één van Nederlands bekendste tuinbouwgebieden, het Westland. Onderweg zijn er twee tussenstops. Daar leer je zelf de allerlekkerste tomatensoep maken en leer je alles over pepers. En aan het eind mag je weer naar huis, met prima herinneringen aan een wereld die je nog niet/nauwelijks kende.

Bekijk het programma op https://greenportwestholland.nl/dutch-agri-food-week/solex/

Aanmelden
Voor de Solex Groente Tour nodigen we studenten en vloggers uit. Deelname is gratis, maar VOL=VOL. Aanmelden kan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Drie spelregels 
1. Als je je aanmeldt, moet je ook komen. 

2. Deelname op eigen risico (en wees gerust, rijden op een solex is eenvoudig; als je kunt fietsen kun je ook solex rijden). 
3. Neem je smartphone mee (en maak filmpjes en foto’s, want de beste inzendingen winnen elk €250. Beoordeeld door een deskundigee jury: vertegenwoordigers van de Greenport, Tomatoworld en Westlandpeppers)