bestuur sv fmc 2019

Duurzame jongerenverkiezing

Duurzame jongerenverkiezing

Spread the word! De zoektocht naar de honderd duurzaamste jonge koplopers van Nederland is vandaag weer begonnen! Vanaf nu kan iedereen die zich bezig houdt met duurzaamheid en jonger is dan 32 zich weer opgeven voor de verkiezing. Ook is het dit jaar weer mogelijk om ons over anderen te tippen of hen zelf op te geven voor de lijst!


Ben jij een jonge ondernemer, young professional of student die bezig is met duurzaamheid én 32 jaar of jonger? Deel dan jouw verhaal met ons door jezelf op te geven vóór 25 april via dj100.nl.
Samen laten we zien dat duurzaamheid mogelijk is. Als DJ100’er word je onderdeel van een actief netwerk met een kickstart aan mogelijkheden om jouw verhaal verder te vertellen!

Geef jezelf HIER op!