bestuur sv fmc 2019

Tentoonstelling klimaatverandering

Tentoonstelling klimaatverandering

11 maart t/m 9 september

De tentoonstelling wordt zondag 11 maart om 14.00 uur geopend door wethouder Stephan Brandligt en hoogheemraad Marcel Houtzager. 'Klimaat in je straat' is een initiatief van De Papaver, in samenwerking met de gemeente Delft en het Hoogheemraadschap van Delfland.

Volgens een woordvoerder van De Papaver geeft de tentoonstelling 'je allerlei tools en inspiratie hoe je je huis, tuin en straat kan aanpassen aan de gevolgen van klimaatverandering'. En krijgen bezoekers antwoorden op vragen als 'hoe houd je het koel in huis en tuin?' en 'wat kan je doen om je voor te bereiden op wateroverlast?'

Deze maatregelen zijn volgens De Papaver 'niet alleen functioneel, je huis, tuin en straat worden er ook nog mooier en groener van'.

Klimaat in je straat is een interactieve tentoonstelling, geschikt voor jong en oud en bevat ook filmpjes, experimenten en doe-opdrachten. Bezoekers kunnen terecht tot en met 9 september.

De expositie is gratis bezoeken.