bestuur sv fmc 2019

Urban energy challenge

Urban Energy Challenge

20 april, 4 mei & 25 mei

Bedenk oplossingen voor duurzaam wonen zonder aardgas!

Ga jij bijdragen aan de energietransitie? Studenten & starters met elke studieachtergrond opgelet! We bieden jou 2 unieke mogelijkheden om naast je studie praktijkervaring op te doen, jezelf professioneel te ontwikkelen en bij te dragen aan een duurzaam Nederland! Ga jij de uitdaging aan? Nederland moet vóór 2050 van het aardgas af! Nu wordt nog 93% van onze woningen hiermee verwarmd. Tijdens de Urban Energy Challenge bedenk jij oplossingen voor 4 belangrijke stakeholders die het duurzaam verwarmen van woningen mogelijk kunnen maken.

Wat levert deelname je op?

  • Ontwikkel jezelf onder professionele begeleiding
  • Profileer je binnen de snelgroeiende warmtesector
  • Breid je CV uit met praktijkervaring

Interesse?

Bekijk de website  voor meer informatie & schrijf je in vóór 6 april!

Heb je vragen over de mogelijkheden? Neem dan contact op met SustainableMotion via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Meer in deze categorie: Sustainable policy lab »