WebsitelogoStudievereniging FMC

Futurum Mundus Clementia

inloggen sv fmc
 
25
mei
2022

Ontdek de Zandmotor

Door Beheer FMC 2 downloads

Omschrijving Evenement

Lieve Lemmers,


Jullie hebben er even op moeten wachten, maar het LEM-uitje komt eraan!
Deze vindt plaats op 25 mei van 14:00u – 16:30u op de Zandmotor.


Het is een wandeling van ongeveer twee uur met een gids, waarbij er gekeken zal worden naar het dieren en plantenleven op de zandmotor. Daarnaast zal er ook gekeken worden naar de dynamiek van de zandmotor. Het uitje is daarom dus ook bedoeld voor beide richtingen van de studie LEM.

De Zandmotor is bedoeld als kustverdediging, het zand is op deze plek opgespoten en zal in de loop van de jaren in noordelijke richting afzetten. Op de zandmotor is er een hele variatie van dieren en planten ontstaan, van garnalen in het water, vogels in de lucht, planten die de groei van de duinen bevorderen, tot zeehonden op de zandplanten en vossen langs het binnenmeer.
Wil jij hier bij zijn? Geef je dan snel op via onze website!


Er zijn maar 20 plekken, dus vol = vol, opgeven kan t/m 19 mei.

Met studerende groet,
De StuCo

Van:
14:00
Tot:

Max. aantal plaatsen/tickets: 20

Tickets beschikbaar: 18

Aanmelden

online


JSW Event by JS Webdesign

Studievereniging Futurum Mundus Clementia

Rotterdamseweg 141
2628 AL Delft
T: +31(0)15-2519257
E: info@sv-fmc.nl
KVK: 27179031


Inloggen website

Volg ons ook op:

instagramfacebooklinkedin logo