22
jan
2021

default Workshop: Mindfulness

Georganiseerd door Beheer FMC

Aanvang: 20:00 uur
Einde: 22:00 uur

Registratie info:

Georganiseerd door Beheer FMC

Tickets beschikbaar: 92

Max. aantal deelnemers: 100

Aanmelden evenement

Lieve Leden,

Zijn jullie ook een beetje klaar met het thuis zitten? Weinig sociale contacten? Veel school? Loopt je hoofd daardoor helemaal vol? Doe dan mee op vrijdag 22 januari om 20.00 uur met de online workshop mindfulness! Deze workshop wordt gegeven op MS Teams door Dennis van Dijk. Als je je hebt aangemeld kan je een paar dagen van te voren een mailtje verwachten met de link naar de workshop! Het is geheel gratis!

 

LET OP! Meld je alleen aan als je bereid bent om jezelf in het diepe te gooien en serieus kan blijven tijdens bepaalde onderwerpen.

Met actieve groet,
De AcCo

 

 

 


JSW Event is Powered by JS Webdesign